Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 10717582



*

nr 1071 7582


Färglitografi

Andreas Lundberg, EA-upplaga, 45x34


Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 28 november 2016
kl 19:40:57


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/11 13:53:00 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr